Proč je International House jedna z nejlepších škol v Austrálii?

Zařazeno v Aktuálně, Austrálie

International-house-australie

V Austrálii existují stovky škol, některé lepší, jiné horší. Pak jsou tam ale také ty, které vynikají před ostatními svou kvalitou. V žebříčku těch nej nesmí chybět jazyková škola International House. Tuto školu jsme si oblíbili hned z několika důvodů.

Ti, kterým jsme školu doporučili, si nemohou vynachválit možnost přizpůsobovat rozvrh práci a třeba i koníčkům. Sami si mohou měnit rozvrh dle jejich potřeb a to vše bez zbytečných poplatků. V porovnání s ostatními školami je toto opravdu unikát, žádná jiná škola v Austrálii takovou flexibilitu nenabízí. 

International House je zároveň Cambridge testovacím centrem. Tzn., že zkoušky je možné dělat přímo ve škole. Z toho důvodu má škola nástupní termíny na FCE/CAE skoro každý měsíc (většina jazykových škol pouze 3-4x do roka). To poskytuje mnohem větší flexibilitu při plánování studia.

!Pozor!

Akční nabídka: Při zápisu na 24 a více týdnů (tzn. např. 12 týdnů General English a 12 týdnů příprava na FCE/CAE) nemusíte platit poplatek za Cambridgeskou zkoušku v hodnotě $330 AUD (cca 6.300 Kč). Nabídka platí do konce července. Tak to nepromeškejte!

Pro více informací nás kontaktujte.

 

 

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Kontaktujte nás

V tuto chvíli bohužel nejsme online, ale můžete nám poslat zprávu a my se vám co nejdříve ozveme.

Not readable? Change text. captcha txt